Tagi

Kilka lat temu (15.01.2012r) 3moonboys zagrali w ramach pilskiej awangardy na Barce. Koncert był transowy, brzmiał mocno, trochę narkotycznie, zatem tak jak brzmieć powinien. Jeden numer z Barki zresztą wciąż mam w głowie gdyż zrobił na mnie spore wrażenie – Victor Brauner. Poniżej jeden z obrazów Victora..

victor

Mam słabość do bydgoskich kapel, a 3moonboys jest tego najlepszym przykładem. Kilka dni temu byłem na koncercie w pilskim Rockopolis. Panowie spóźnili się godzinę i brzmieli tragicznie. Nie mam już 18tu lat (szkoda) i nie miałem w sobie dwóch tanich win żeby godzina rozpoczęcia koncertu nie miała dla mnie znaczenia. Od pierwszych dźwięków bolały mnie uszy a po następnych doszedł i ból głowy. Ciężko mieć pretensje do chłopaków którzy grali całkiem nieźle. Napiszę tylko tyle, że w moim garażu brzmielibyście o niebo lepiej niż w nowym pilskim lokalu. Trudno mi oceniać robotę kogoś kto stawia zapewne swój świat do góry nogami aby wydać płytę, czy ruszyć w mini trasę więc palec na usta.

Prawdą jest, że muzycy kipią od pomysłów. Oczywiscie świadczą o tym cztery intrygujące i różnorodne krążki kapeli („16” mam na półce bo najbardziej przypadła mi do gustu) ale także strona internetowa czy sposoby promocji swoich wydawnictw.

http://www.3moonboys.com/

O koncercie w Rockopolis już zapomniałem mimo, że tylko ja chciałem bisu (dzięki Michał, że zwróciłeś mi uwagę). Mam dziwne wrażenie, że dzień później w Tucznie było o wiele ciekawiej. Lubię jak Miłosz naparza w swoje przeszkadzajki jak ten bas miło transuje, lubię perkusję Marcina, bo zawsze jest inna…charyzma Wojtka też jest wciągająca a jak po tym wszystkim nie pęka mi głowa to robi się doprawdy zacnie.

Obecny skład 3moonboys:

  • Wojtek Kotwicki – gitara, głos, słowa
  • Radek Drwęcki – klawisze
  • Marcin Karnowski – perkusja, perkusjonalia, słowa
  • Piotr Michalski – bas
  • Miłosz Runge – perkusja, perkusjonalia

Stefan.

25.03.2015